Akaponto Profesyonel Masaj Hizmetine Hoşgeldiniz,

Aldığım profesyonel eğitim,  dürüst, ahlaklı, saygılı iş prensibi ve masörlük yemini ile Emin Ellerdesiniz…

Gerçek masaj yaptırmak istiyor fakat gerçek profesyonel gerçek masör bulamamaktan müzdaripseniz şuan doğru adrestesiniz.

Merhaba, Ben masaj terapisti Sadık. Yedi yıl turizm bölgelerinin otel spalarında profesyonel masaj hizmetinde bulundum. İstanbul da 4 yıldır bireysel olarak evlere masaj hizmeti vermekteyim. Toplamda 11 yıllık masaj deneyimim ile en iyi masj terapisti olma hedefine doğru yol almaktayım. 60 saatlik kurs sertifikası ve 608 saatlik M.E.B onaylı usta masörlük bitirme belgelerine sahibim. İşini severek yapan, ahlak kuralları içerisinde, bilgi, beceri ve tecrübesine güveneceğiniz bir masörüm, beni en çok mutlu eden anlardan biri, bel, sırt ve boyun ağrısı gibi ağrı çeken kişilerin ağrılarından kurtulduktan sonra yüzlerinde ki mutluluk işimi severek yapmamı sürdürmektedir.

Evlere Masaj Hizmeti

İnternetten ahlaklı ve işini profesyonelce yapan bir masaj terapistine rastlamamanızın farkındayız. Bu sebep ile web sitemizi inceleyerek masajın biz gerçek masörler için ciddiyetini farkettiğinizi umuyoruz. Masaj ihtiyaç sahipleri İstanbul da yoğun iş temposu ve trafik sorunları nedeni ile artık masaj salonlarına gitmek yerine kendi evlerine gelen masaj hizmetinden memnun olduklarını dile getiriyorlar. İstanbul içi bir salona gitmek için 2-3 saat trafik çilesinden kurtulmuş oluyorsunuz. Profesyonel masaj hizmeti veren kişilerin çok az olduğu, genellikle cinsellik ve ahlaksızlıkların masaj ihtiyaç sahiplerini bezdirdiğini de biliyoruz. Biz burada gerçek masajı sizlerin ayapına kadar getiriyoruz. İhityacınız olan masaj çeşidini bildirerek 2-3 gün öncesinden randevu almanız gerekir. Sizin belirlediğiniz gün ve saat içerisinde tam donanımlı olarak vermiş olduğunuz adres teyid ve onay alındıktan sonra ev adresinizde olunacaktır. Haftaiçi sabah 09:30’ dan akşam saat 19:00’a kadar masaj hizmeti vermekteyim.

Masaj Hizmetinde Kullanılan Malzeme Ve Ürünler

Masaj yatağı,

Masaj türüne göre özel yağlar (selülit, aromaterapi, medikal yağlar),

Dinlendirici Spa Relax Ve Meditasyon Tarzı müzikler eşliğinde masaj hizmeti sunulmaktadır.

Uyguladığım Masaj Terapileri;

Aromaterapi Masajı,

Anti Stres Masajı,

Klasik İsveç Masajı,

Selülit Masajı,

Refleksoloji Masajı,

Bölgesel Zayıflama (Manuel Lenf Drenajı),

Medikal Masaj,

Sıcak Volkanik Taş Terapisi (Hot Stone Thrapy)

Lokal (Bölgesel, Kol, Bacak, Bel, Sırt, Boyun) Masajı

Yüz Masajı,

Derin Doku Masajı,

Yumuşak Doku Masajı,

King And Queen (Dört El Masajı – İki masör ile yapılmaktadır),

Tetik Nokta Masajı,

Baş Nokta Masajı, (İndian Head Point Thrapy),

Boyun Masajı,

Sandalye Masajı,

Bal Masajı,

Shiatsu,

Bebek Masajı,

Lomi Lomi Hawaii Masajı,

Refleksoloji,

Spor Masajı,

İsveç Masajı,

Ayurveda Masajı (Şuan Mekan Ve Malzemelerden Dolayı Yapamıyorum),

Thalassoterapi (Şuan Mekan Ve Malzemelerden Dolayı Yapamıyorum),

 

Yaptığım masaj terapileri ile tüm kaslarınızın gevşediğini, rahatlığı tüm vücudunuzda hissettiğinizi göreceksiniz. İlk medikal sırt masajı seansından sonra ağrılarınızda azalma olacağına kendiniz şahit olacaksınız…

Bilindiği üzere masaj kelimesi ülkemiz de turizm dışında ki bölgelerde anlamını yitirmek üzeredir. Masajın gerçek anlamda ki değeri bilinmediği için profesyonel, işini iyi yapan masör ve terapistleri derinden üzmektedir. “Akaponto Gerçek Masaj” sloganını ilk olarak 2010 yılında web ortamına taşıyarak bir ilke imza atmış bulunmaktayım. Her geçen gün masajın gerçek anlamını masaj yaptığım kişiler ve onların çevresi ile bilgilendirmekteyim. Lütfen masaj kelimesini fuhuş adı altında kirletilmesine izin vermeyiniz.

Saygılarımızla, bir masaj hizmetinde buluşmak dileği ile.

GERÇEK MASAJ AKAPONTO

Aldığım profesyonel eğitim, dürüst, ahlaklı, saygılı iş prensibi ve masörlük yemini ile Emin Ellerdesiniz…