TIBBİ MASAJ Medical Masaj İstanbul

Tıbbi masaj kavramı ülkemizde pek reğbet görmeyen fazla duyulmamış, anlaşılmamış olması bu tür masajları uygulayacak kişilerinde yetişmemesine olumsuz yönde katkısı olmuş. Bilinmesi gereken tıbbi masajın yurt dışında yani diğer ülkelerde doktorlar tarafından reçeteye yazıldığı ve uzman masörler tarafından yapıldığı bilinmektedir. Ve tıbbi masaj ihityacı olan hasta veya kişilerin yaptırdıkları tıbbi masajın ücretini devlet tarafından ödendiğini biliyormuydunuz? Sırt ağrıları, bel, boyun, omuz ve bacak ağrıları kasların incinmesi gibi bir çok alanda uygulanan tıbbi masajın içeriği medikal masaj olarak adlandırılır. Bu masaj türü diğer yağlardan farklı ağrı dindirici özelliği olan medikal kremler ile yapılmaktadır.

Bütün ağrı ve şikayetler için ilaç kullanmayınız

Sırt, bel, boyun veya bacak ağrıları için doktara gittiğiniz de hemen şu ilacı al kullan mantığını artık bir kenara bırakmalısınız. Şu ağrı kesiciyi, antibiyotiği kullan geçmez ise tekrar gel hurafelerine çok dikkat ediniz. Emar, röntgen veya film çektirin, kan analizi yaptırın muayene olun eğer ciddi bir sorun yok ise ilaç kullanmayın. Bilinçlenin, keyfi ve boş yere kullandığınız ilaçlar vucüdunuzun bir bölümüne ciddi zararlar vererek ileri ki zamanlarda karşınıza büyük sorun olarak çıkacağını aklınızdan çıkarmayınız. Dünyanın en çok ilaç kullanan ikinci ülkesi Türkiye olduğunu unutmayın. Yurtdışında ilaçlar mecbur kalınmadığı sürece kesinlikle kullanılmamaktadır.

6-bel-agrisi-icin-medikaller-bel agrisi-sebepleri-ve-cozum-yontemleri-bel-agrilarina-tedavi

DİKKAT: KAS GEVŞETİCİ Tablet-HAP VE İĞNELER

Ağrıyan bir bölgeniz için kas gevşetici iğne, tablet gibi ileri derecede yan etkisi bulunan ilaçları kullanmadan önce 100 defa düşünmenizi tavsiye ederiz. İnternette araştırarak kas gevşetici ilaçların yan etkilerine ve kullanan kişilere danışabilirsiniz. Bazen tedavisi mümkün olmayan kemik erimesi ile sonuçlanabilecek derecede etkili ve tehlikeli olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Uyku, halusilasyon, depresyon, gibi yan etkileri sadece bir kaçıdır. Dünyanın en büyük para rantlarından biri ilaç ve medikal sektöründedir. Uyuşturucu ve sihal ilk üç arasındadır. Bu kadar büyük bir rantın döndüğü çarkta hiç kimse çıkıpta size ilaçların zararlı olduğunu anlatmayacaktır. Bir çok hastalığın tedavisi psikolojiktir, bir çok ağrı ve sorunların sebebi strestir. İleri ki yazılarımızda mutlu, huzurlu ve sağlıklı yaşam için çok uzun ve faydalı bir yazı yazacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Sırt Ağrısı Tedavisi Önerileri, medikal masaj videoları,medikal masaj nasıl yapılır ,medikal masaj teknikleri ,medikal masaj nedir ,masaj ürünleri fiyatı , tıbbi masaj ,medical masaj istanbul

DETAYLI BİLGİ İÇİN LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ. MEDİKAL MASAJ (Tıbbi masaj)

“Ağrısız bir beden, sağlıklı bir yaşam için, AKAPONTO”

Sitede bulunan yazıların, görsel ve içeriğin hiçbir yerde izin alınmadan veya habersiz yayınlanması, değiştirilmesine hiç bir şekilde izin verilmemiştir. Tüm haklarını gizli tutar. 5846 sayılı telif hakları kanununa tabidir.

medıkal masajın

medical ayak agrıları cözümü

medical masaj eğitimi istanbul

medical masaj istanbul

medical masajin faydalari

medical massage in istanbul

medical massage istanbul

medikal bacak masajı

medikal bel ve sırt masajı

medikal hediye telefon

medikal masaj

medikal masaj ani

medikal masaj istanbul